reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Vin Diesel’den uzun zamandır beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 müjdesi

Beyaz perdenin en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli çok yakında ana seriyi sonlandırmaya hazırlanıyor. Oyuncular arasında yaşanan çekişmelerin ardından bu seri cephesindeki sessizlik sonunda bozuldu. Vin Diesel beklenen müjdeyi verdi.

Aslına bakarsanız kısa bir süre önce Netflix‘in Hızlı ve Öfkeli dünyasına el atacağını öğrenmiştik. Bu yeni animasyon seri büyük heyecan uyandırmıştı. Bu gelişmenin hemen ardından serinin sevilen oyuncularından Vin Diesel, Jordana Brewster, Tyrese Gibson ve Ludacris TODAY programına konuk oldu. Universal’ın Orlando’daki eğlence parkına eklenen Fast and Furious Supercharged’ı tanıttılar. Bu röportajda Hızlı ve Öfkeli serisinin geleceği de gündeme geldi. Vin Diesel çok daha büyük bir hikaye vadederek şu sözleri sarf etti:

“Daha yeni Justin Lin ile telefonda konuştum. Dokuzuncu ve onuncu filmi o çekecek. Ne kadar heyecanlı olduğunu anlatamam. Şunu söyleyebilirim: Şimdiye kadar Afrika’ya gitmemiştik. Bu eksiği kapatacağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vin Diesel’in bu sözleri Hızlı ve Öfkeli 9‘a dair ilk detayları ortaya koyuyor. Filmin yönetmen belirsizliğinin son bulmasıyla birlikte çalışmalar gerçek anlamda başlamış gibi görünüyor. Şimdiye kadar pek çok farklı ülkeyi ve şehri dolaşan serinin son durağı Afrika olacak gibi görünüyor. Fakat burada hangi şehri göreceğimize dair bir ipucu bulunmuyor. Eğer herhangi bir aksilik çıkmazsa Hızlı ve Öfkeli 9’u 10 Nisan 2020‘de izleyeceğiz. Bakalım o zamana kadar ne gibi detaylar ortaya çıkacak?

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı