reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9: Vin Diesel, Michelle Rodriguez’e destek çıktı

Hızlı ve Öfkeli serisinde önemli bir yere sahip olan Michelle Rodriguez geçtiğimiz hafta fazlasıyla dikkat çeken bir paylaşım yapmıştı. Büyük ilgi gören bu serinin kadın karakterlere “hak ettiği sevgiyi göstermesi” gerektiğini dile getirmişti. Onun bu düşüncelerine ilk destek Vin Diesel‘den geldi. Sevilen oyuncu desteğini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla net bir şekilde gösterdi.

Kısaca özetlemek gerekirse Michelle Rodriguez geçtiğimiz hafta Facebook hesabından şu sözleri paylaşmıştı: “Hızlı ve Öfkeli 8’in dijital versiyonu çıktı. Seri umarım gelecekte kadın karakterlere daha fazla sevgi gösterir. Aksi halde Hızlı ve Öfkeli’ye veda edebilirim. Harika bir maceraydı. Hayranlara ve stüdyoya sundukları fırsat için teşekkür ederim.” Onun bu sözleri Hızlı ve Öfkeli ekibine açık bir tehdit olarak algılanmıştı. İzleyicilerden kimileri ona hak verirken, kimileri serinin kadın karakterlerinin zaten başarılı olduğunu dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu açıklamalarına açık açık destek veren ilk ekip üyesi Vin Diesel oldu. Diesel’in Instagram hesabından paylaşılan videonun açıklamasında “Hikayemizle gurur duyuyoruz ancak her zaman daha yükseğe erişmek için çaba harcamalıyız. Her filmi daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiren de bu zorluk. Bu aynı zamanda başarımızın da sırrı. Sinema tarihinin en iyi hayranlarısınız. Size sonsuza kadar minnettarız. Dom ve Letty” sözleri yer aldı. Videoda ise Michelle Rodriguez gündeme oturan sözlerine açıklık getirdi. Açıklamasında hedef aldığı ismin Vin Diesel olmadığının altını çizdi. Böylece ikilinin aynı görüşte olduğu net bir şekilde ortaya koyuldu.

Bakalım tüm bu açıklamaların ardından Hızlı ve Öfkeli 9‘un senaryosu nasıl şekillenecek?