reklamı kapat

POPÜLER

Hayranlık uyandıran Maymunlar Cehennemi dönüşümünün kamera arkası [Video]

Son yılların büyük ilgi gören serilerinden biri olan Maymunlar Cehennemi sona yaklaşıyor. Maymunlar Cehennemi: Savaş için geri sayım devam ederken kamera arkasından enteresan görüntüler paylaşıldı. Andy Serkis‘in Ceaser’a dönüşümünü gözler önüne seren bu anlar hayranlık uyandıracak cinsten.

Söz konusu motion capture tekniğiyle çekilen filmler olduğunda akla gelen ilk oyuncu Andy Serkis oluyor. Yüzüklerin Efendisi serisinde Gollum’a hayat veren oyuncu daha sonra farklı projelerde de yer aldı. King Kong ve Star Wars: The Force Awakens gibi yapımların ardından Maymunlar Cehennemi ile büyük takdir topladı. Son olarak Maymunlar Cehennemi: Savaş’ın kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Andy Serkis’in bu performansı Ceaser’ı gerçekçi bir karaktere çeviriyor. İzleyicilerde de hayranlık yaratıyor.

Orijinal adı War for the Planet of the Apes olan filmin başrollerini Andy Serkis ve Woody Harrelson paylaşıyor. Onlara Judy Greer, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Max Lloyd-Jones ve Alessandro Juliani gibi isimler eşlik ediyor. Son filmde Ceaser hiç istememesine rağmen kendini savaşın içinde buluyor. Fakat sevdiklerini ve ailesini korumak için mücadele vermesi gerekiyor. İnsanların lideri olan Albay ise acımasız bir profil çiziyor ve şimdiye kadar yaşananların bu savaşa yol açtığına inanıyor.

Sevilen seriyi sonlandıracak olan Maymunlar Cehennemi: Savaş ülkemizde 14 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.