reklamı kapat

POPÜLER

Maymunlar Cehennemi: Savaş son fragmanıyla karşımızda [Video]

İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği Maymunlar Cehennemi adım adım finale yaklaşıyor. Vizyon tarihi giderek yaklaşırken ülkemizde Maymunlar Cehennemi: Savaş ismiyle vizyona girecek yapımdan son fragman paylaşıldı.

Son film seriyi görkemli bir şekilde bitirmeyi amaçlıyor. Burada Maymunlar, Ceaser liderliğinde bir araya geliyor. Albay‘ın yönetimindeki insanlara karşı mücadele vermeye başlıyor. Yaşanan kayıplar Ceaser’ın karanlık güdülerinin güçlenmesine neden oluyor. O da bunlara karşı koyarak doğru olanı yapmaya çabalıyor. Fakat yapılanların intikamını alma isteği onun Albay ile karşı karşıya getiriyor. İki liderin birbirine karşı verdiği mücadele hem gezegenin hem de üzerinde yaşayanların kaderini belirleyecek nitelikte oluyor.

Seriyi sonlandıracak bu hikayenin yönetmenliğini yakında The Batman için de kamera arkasına geçecek olan Matt Reeves üstleniyor. Reeves daha önce de Dawn of the Planet of the Apes ve Cloverfield’daki başarısıyla adından bolca söz ettirmişti. Başroli ise Andy Serkis ve Woody Harrelson paylaşıyor. Onlara Judy Greer, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Max Lloyd-Jones ve Alessandro Juliani gibi isimler eşlik ediyor.

Orijinal adı War for the Planet of the Apes olan son film ülkemizde 14 Temmuz‘da vizyona girecek. Filmden paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER