reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: Maymunlar Cehennemi: Savaş

Konusu itibariyle büyük ilgi uyandıran Maymunlar Cehennemi serisi sona giderek yaklaşıyor. Biz de Maymunlar Cehennemi: Savaş ismiyle vizyona girecek olan bu son filmi hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

Orijinal ismi War for the Planet of the Apes filmin yönetmenliğini adını sık sık The Batman ile andığımız Matt Reeves üstleniyor. Mücadelenin kızıştığı yapımın başrollerinde ise Andy Serkis ve Woody Harrelson‘ı görüyoruz. Onlara Judy Greer, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Max Lloyd-Jones ve Alessandro Juliani gibi isimler eşlik ediyor.

Büyük Savaş Sona Yaklaşıyor

Hikayeyi görkemli bir şekilde sonlandırmaya amaçlayan filmde maymunların Ceaser liderliğinde bir araya geldiğini görüyoruz. Kahramanımız Ceaser aslında hiç istememesine rağmen kendini insanlara karşı kıyasıya bir savaşın ortasında buluyor. Şimdiye kadar yaşanan kayıplar mücadeleyi zorunlu hale getiriyor. O da karanlık güdülerine yenilmeden, adil bir mücadeleye girebilmek için çaba harcıyor. İnsanlık ise Albay liderliğinde buluşuyor. İki liderin birbirine karşı verdiği mücadele hem gezegenin hem de üzerinde yaşayanların kaderini belirleyecek nitelikte oluyor.

Sevilen seriyi sonlandıracak olan Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi 14 Temmuz‘dan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO