reklamı kapat

POPÜLER

Maymunlar Cehennemi: Savaş’ın yeni tanıtımıyla beklenen mücadele başlıyor [Video]

22 Mayıs 2017

Ülkemizde Maymunlar Cehennemi: Savaş ismiyle vizyona girecek olan serinin son filmi için geri sayım devam ediyor. Paylaşılan son tanıtımlarda büyük mücadele başlıyor.

Kısaca bahsetmek gerekirse son filmin yönetmenliğini Matt Reeves üstleniyor. Dawn of the Planet of the Apes ve Cloverfield ile adından söz ettiren başarılı yönetmen yakında The Batman için de kamera arkasına geçecek. Heyecan uyandıran yapımın başrollerinde ise Andy Serkis ve Woody Harrelson‘ı karşı karşıya görüyoruz. Onlara Judy Greer, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Max Lloyd-Jones ve Alessandro Juliani gibi isimler eşlik ediyor.

Orijinal adı War for the Planet of the Apes olan yapım temelde hikayeye hak ettiği sonu vermeyi amaçlıyor. Serinin başından beri yakından tanıma fırsatı bulduğumuz Ceaser istememesine rağmen kendini savaşın ortasında buluyor. Ailesini, sevdiklerini ve ırkını koruyabilmek için savaşıyor. Üstelik şimdiye kadar yaşanan kayıplar onun karanlık yanının güçlenmesine neden oluyor. Ceaser ise bu güdülere karşı koyma konusunda kararlı görünüyor. Diğer yanda ise insanların lideri olan Albay‘ı görüyoruz. O şimdiye kadar yaşananların bu savaşa yol açtığına inanıyor.

Hikayeyi sonlandıracak olan Maymunlar Cehennemi: Savaş ülkemizde 14 Temmuz‘da vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO


YORUMLAR