reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9: Charlize Theron da Michelle Rodriguez’e destek çıktı

Hızlı ve Öfkeli serisinin önemli karakterlerinden birine hayat veren Michelle Rodriguez ay başında dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu. Serinin kadın karakterlere hak ettiği değeri vermesi gerektiğini aksi halde Hızlı ve Öfkeli’den ayrılabileceğini dile getirmişti. Şimdi onun bu açıklamalarına Charlize Theron da destek çıktı.

Hatırlatmak gerekirse, Michelle Rodriguez Facebook hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunmuştu. Hızlı ve Öfkeli ile ilgili olarak “Seri umarım gelecekte kadın karakterlere daha fazla sevgi gösterir. Aksi halde Hızlı ve Öfkeli’ye veda edebilirim. Harika bir maceraydı. Hayranlara ve stüdyoya sundukları fırsat için teşekkür ederim.” sözlerini sarf etmişti. Kısa bir süre sonra onun bu düşüncelerine Vin Diesel de destek çıkmıştı. Fakat Hızlı ve Öfkeli 8‘in yönetmeni onunla aynı fikirde olmadığını söylemişti. Bu düşüncesini de Charlize Theron‘un hayat verdiği şahane kötü üzerinden dile getirmişti.

Görünen o ki Charlize Theron, F. Gary Gray ile aynı fikirde değil. Watch What Happens Live‘ın kendisiyle gerçekleştirdiği röportajda konuşan tecrübeli oyuncu Michelle Rodriguez’in sözlerinin fazlasıyla önemli olduğunu söyledi. Rodriguez’in Hızlı ve Öfkeli’de çok uzun zamandır yer aldığını hatta seriye hayranlık duymasının nedeni olduğunu açıkladı. Letty’nin serinin kalbi olduğunu söyleyerek Rodriguez’in sözlerine kulak verilmesi gerektiğini dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bakalım Vin Diesel ve Charlize Theron’dan sonra seriden Michelle Rodriguez’e destek olan farklı isimler çıkacak mı?