reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 8 filminden ilk görüntüler ortaya çıktı [Video]

Hızlı ve Öfkeli 8 önümüzdeki yıl vizyona girmeye hazırlanıyor. Uzun soluklu bu serinin son halkası kısa bir süre sonra ilk tanıtımıyla karşımıza çıkacak. Herkes filmin fragmanını beklerken yapımdan ilk görüntüler farklı bir şekilde gün yüzüne çıktı.

Orijinal ismi Fast 8 olan yapım F. Gary Gray‘in yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Sekizinci filmin senaryosunu Chris Morgan kaleme aldı. Serinin son halkasında Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham geri dönüyor. Helen Mirren ile Charlize Theron gibi ünlü isimler de hikayeye dahil oluyor.

Hızlı ve Öfkeli 8’e dair ilk görüntüler The Saga Continues isimli video ile ortaya çıktı. Burada serinin sevilen oyuncuları izleyicileri yeni maceralarına hazırlıyor. Eskiden yaşananlar ve hikayenin temelinde yer alan aile kavramından bahsediliyor. Videonun sonlarına doğru Fast 8’den alınmış görüntüler dikkat çekiyor. Özellikle Charlize Theron‘un sahneleri öne çıkıyor.

En uzun soluklu serilerden biri olan Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filmi 14 Nisan 2017‘de vizyona girecek. İlk fragmanın 11 Aralık‘ta çıkacağı açıklandı. O zamana kadar yeni hikayeden ilk görüntüleri haberimizin başındaki videoda bulabilirsiniz.