reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 bekleyenleri sevindirecek gelişme

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli’nin macerası devam ediyor. Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin çekimlerinin sonunda tamamlandığı ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli’nin macerasının giderek son yaklaştığını biliyoruz. Her şeyi başlatan ana seri çok yakında final yapacak. Kahramanlarımızın hep bir arada olduğu o devasa maceralar onuncu filmle birlikte son bulacak. Fakat bu Hızlı ve Öfkeli’nin kahramanlarının yola devam etmeyeceği anlamına gelmiyor. Aksine sevilen kahramanlar için yan seriler yaratılıyor ki onların hikayesi devam edebilsin. Bu noktada ilk adım Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol aldığı Hobbs & Shaw ile birlikte atıldı. Filmin gişe kazancı büyük bir başarı olarak görülmese de, serinin yola devam etmesinin mümkün olduğunu gördük.

Hızlı ve Öfkeli 9 çekimleri bitti

Hobbs & Shaw planları sebebiyle ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9’un bekleyişi ise çok yakında son bulacak. Yaşanan çeşitli olaylar ekip içinde büyük çatlaklar yaratsa da ana hikaye finale adım adım yaklaşıyor. Sondan bir önceki filmde maceraya John Cena da dahil oldu. Öte yandan dokuzuncu filmde Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yer almayacağını biliyoruz. Fakat bu ikili büyük ihtimalle onuncu ve son film için geri dönecek. Herkes dokuzuncu filmin nasıl olacağını merakla beklerken çekimlerin sonunda tamamlandığı anlaşıldı. Filmin yönetmenliğini üstlenen Justin Lin bu önemli gelişmeyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Twitter’daki paylaşımında “Hızlı ve Öfkeli 9 çekimlerini tamamladık. Serinin şimdiye kadarki en tutkulu filmi oldu. Londra, Edinburgh, Los Angeles, Tiblis, Puket ve Krabi’deki ekiplerimize minnettarım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Herhangi bir terslik yaşanmazsa Hızlı ve Öfkeli 9’nin 22 Mayıs 2020’de vizyona gireceğini biliyoruz. İlk fragmanın ne zaman çıkacağını merakla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filmin fragmanı