reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filminden ilk detaylar

Beyaz perdenin en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli‘nin farklı yan hikayelerle yola devam edeceği geçtiğimiz sene belli olmuştu. Bu filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın paylaşacağı ortaya çıkmıştı. Henüz ismi belli olmayan bu filme dair ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz sene duyurulan bu proje Hobbs ve Shaw etrafında şekillenecek. Hatta Hızlı ve Öfkeli 9‘un normalde 2019’da izleyici karşısına geçmesi bekleniyordu. Fakat bu kardeş filmin öne alınmasıyla dokuzuncu film gecikti. Bu gecikme de Hızlı ve Öfkeli ekibinin ikiye ayrılmasına neden olmuştu. Özellikle Tyrese Gibson, Dwayne Johnson’ı suçlamasıyla gündeme gelmişti. Tüm bu karmaşık süreç sonunda geride kaldı. İsimsiz filme dair detaylar ufak ufak kesinlik kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimlerin başlangıç tarihi belli

Şimdilik Hobbs and Shaw ismiyle anılan projenin çekimlerinin eylül ayında başlanacağı söyleniyor. John Wick, Deadpool 2 ve Atomic Blonde ile tanıdığımız David Leitch filmin yönetmenliğini üstlenecek. Dwayne Johnson önce ağustos ayında Disney’in yeni projesi Jungle Cruise’un çekimlerini tamamlayacak, ardından Hobbs and Shaw için kamera karşısına geçecek.

Bu heyecan uyandıran projede Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın dışında Hızlı ve Öfkeli’den hangi isimlerin rol alacağı ise belli değil. Filmin vizyon tarihi ise 26 Temmuz 2019 olarak belirlendi bile!

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı