reklamı kapat

POPÜLER

iPhone X Plus

Altın renkli iPhone X Plus’ın konsept videosu [İzle]

Apple’ın bu yıl üç iPhone modelini satışa sunacağını sizlere aktarmıştık. Bu yıl tanıtılacak iPhone modellerinin iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve iPhone 9 adıyla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

iPhone 9’un daha uygun fiyat etiketine sahip olması için gövdesinde bir önceki modelde olduğu gibi alüminyum malzemenin yer alacağı belirtiliyor. iPhone Xs ve Xs Plus’ta ise paslanmaz çelik ve cam malzemelerin kullanılması bekleniyor. Apple’ın iPhone 9’da tek kamera, iPhone Xs ve Xs Plus’ta çift kamera yer vereceği söyleniyor. Yapılacak sensör iyileştirmeleriyle tüm yeni iPhone’ların çok daha iyi kamera performansına imza atması bekleniyor. Apple’ın iPhone 9’da LCD ekrana ,Xs ve Xs Plus modellerinde OLED ekrana yer vereceği iddia ediliyor.

Yeni iPhone modelleriyle ilgili yapılan bu iddiaların ardından iPhone X Plus modeline ait bir konsept çalışma yayınlandı. Telefonun çift SIM kart desteğiyle geleceği konuşuluyor. iPhone X, şu anda uzay grisi ve gümüş renk seçenekleriyle satılıyor. iPhone X Plus’ın renk seçenekleri arasında altın renk seçeceğinin de olacağı ifade ediliyor. Büyük OLED ekranı sayesine canlı ve parlak renkler sunmasını beklediğimiz telefonun yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

Yeni iPhone modellerinin satış fiyatları ne olacak?

Paylaşılan bilgilere göre Face ID teknolojisine sahip 6,1 inçlikmodelin 649 veya 749 dolardan, 5,8 inçlik ikinci nesil iPhone X 999 dolardan, 6,5 inçlik iPhone X Plus ise 1.099 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Video