reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs Max
iPhone

iPhone Xs Max ve iPhone 9’un kılıfları ortaya çıktı

Apple’ın önümüzdeki hafta üç yeni iPhone modelini tanıtacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Tanıtım tarihi için geri sayım başlamışken 6,5 inçlik iPhone Xs Max’a ait kılıf ortaya çıktı.

Kılıfa bakıldığında telefonun boyutunun büyük olduğu görülüyor. iPhone Xs Max’ın boyut açısından iPhone 8 Plus’la aynı olmasını bekliyoruz. iPhone Xs Max’ın 6,5 inç ekrana, iPhone Xs’in 5,8 inç ekrana ve iPhone 9’un 6,1 inç ekrana sahip olacağı konuşuluyor. iPhone Xs Max ve iPhone Xs’te dikey olarak konumlandırılmış çift arka kamera yer alırken, iPhone 9’da bir adet kamera olacak.

iPhone XS Max’ın iPhone XS’ten daha büyük pille geleceği konuşuluyor. Her iki telefonda da Apple’ın yeni nesil işlemcisi A12’nin kullanılması bekleniyor. A12 işlemcisiyle her iki telefonun da güçlü performans sunacağını şimdiden söyleyebiliriz. Yapay zeka ve kamera konusunda da iyileştirmeler beklediğimiz telefonlarda A12 işlemcisine 4 GB’lık RAM’in eşlik edeceği belirtiliyor. Apple’ın iPhone X’da 3 GB RAM tercihinde bulunduğunu hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone modelleri önümüzdeki hafta görücüye çıkacak

Üç yeni iPhone modeli 12 Eylül’de Türkiye saati 20:00’da gerçekleşecek etkinlikte lanse edilecek. LOG ekibi olarak yeni iPhone’larla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlgili Video

Apple’ın en son satışa sunduğu telefonları