reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

iPhone Xs ve iPhone Xs Plus’ın satış tarihi ortaya çıktı

iPhone Xs ve iPhone Xs Plus’ın satış tarihi ortaya çıktı. Kaynakların aktardıkları bilgiler gerçeğe dönüşürse merakla beklenen yeni iPhone modelleri 14 Şubat’ta ön siparişle satışa sunulacak.

21 Şubat’ta dünyanın belli ülkelerinde piyasaya sunulacağı belirtilen telefonların Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

iPhone Xs Plus’ın iPhone Xs’ten daha büyük pille geleceği konuşuluyor. Her iki telefonda da Apple’ın yeni nesil işlemcisi A12’nin kullanılması bekleniyor. A12 işlemcisiyle her iki telefonun da güçlü performans sunacağını şimdiden söyleyebiliriz. Yapay zeka ve kamera konusunda da iyileştirmeler beklediğimiz telefonlarda A12 işlemcisine 4 GB’lık RAM’in eşlik edeceği belirtiliyor. Apple’ın iPhone X’da 3 GB RAM tercihinde bulunduğunu hatırlatalım. iPhone Xs Plus’ın boyut açısından iPhone 8 Plus’la aynı olmasını bekliyoruz. iPhone Xs Plus’ın 6,5 inç ekrana, iPhone Xs’in 5,8 inç ekrana ve iPhone Xc’nin 6,1 inç ekrana sahip olacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’lar ne zaman gün ışığına çıkacak?

Üç yeni iPhone modeli 12 Eylül’de Türkiye saati 20:00’da gerçekleşecek etkinlikte lanse edilecek. LOG ekibi olarak yeni iPhone’larla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin önemli modellerinden