reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Avengers 4’ün yeniden çekimlerinden ilk görüntüler

Avengers Infinity War‘u seyrettiğimizden beri daha adı bile belli olmayan Avengers 4 geri sayımı devam ediyor. Teoriler havada uçuşurken filmin yeniden çekilecek sahneleri için çalışmalar başladı. Setten ilk fotoğraflar ise sağlam ipuçları içeriyor olabilir.

Son zamanlarda Justice League, New Mutants, X-Men The Dark Phoenix gibi filmlerin adı yeniden çekimlerle anılıyor. Bu yüzden filmde bir şeylerin değiştirilmesi izleyicilerde olumsuz bir algı yaratıyor. Fakat Avengers 4‘te durum biraz daha farklı görünüyor. Bir şeyleri değiştirmekten çok ek sahnelerin çekildiği ifade ediliyor. Eksikleri kapatmak adına atılan bu adımda yönetmenler Joe ve Anthony Russo‘nun yanında bazı Avengers oyuncuları sete döndü. İnternette paylaşılan ilk fotoğraflara bakılırsa Chris Evans, Scarlet Johansson ve Paul Rudd çağrılan ilk isimler arasında yer alıyor.

Set fotoğraflarında Captain America‘ya hayat veren Chris Evans’ın sakalsız olması dikkat çekiyor. Black Widow‘a hayat veren Scarlett Johansson ise kızıl saçlı tarzıyla öne çıkıyor. Fakat saçlarının uçlarında sarışın günlerin etkisi hissediliyor. Paul Rudd‘da ise gördüğümüz kadarıyla bir değişiklik yok. Bu üçlünün birlikte bir sahne çekiyor olması ise Avengers 4 adına ipucu olarak yorumlanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları