reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame’de Thanos ve Hulk mücadelesi sinyalleri

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine az bir zaman kala oyuncak sızıntılarının arkası kesilmiyor. Son sızıntı Thanos ve Hulk mücadelesine işaret ediyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un en çok konuşulan olaylarından biri Thanos ve Hulk’ın karşı karşıya gelmesi olmuştu. Filmin başlarında gerçekleşen bu karşılaşmanın sonucu herkesi fazlasıyla şaşırtmıştı. Öyle ki Hulk’ın filmin geri kalanı boyunca yeniden ortaya çıkmaya korktuğu bile konuşuldu. Daha sonra durumun çok farklı olduğu Avengers Infinity War yönetmenleri tarafından açıklandı. Elbette Avengers Endgame filminin en çok beklenen sahnelerinden biri Thanos ve Hulk karşılaşması olacak. Bruce Banner’ın nasıl bir tepki vereceği, bu sefer mücadeleyi kimin kazanacağı büyük merak konusu. Sızdırılan yeni Funko Pop oyuncakları ise beklentilerin boşa çıkmayacağını gözler önüne seriyor.

Andree Strange isimli kullanıcı tarafından Twitter’da paylaşılan yeni figürlerde Hulk ve Thanos’u yeniden bir arada görüyoruz. Bu figürlerde Hulk’ın üzerinde Avengers Endgame fragmanında grdüğümüz beyaz renk ağırlıklı yeni Avengers kostümü yer alıyor. Thanos ise ilk filmde de gördüğümüz klasik zırhını giyiyor. İkilinin nasıl karşılaşacağı büyük merak konusu. Umuyoruz ki ilk filmin rövanşına şahit olacağımız bir Thanos ve Hulk sahnesi izleriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı