reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 yeniden çekilecek sahnelerle korkutuyor

Avengers Infinity War‘un yarattığı etki devam ederken Avengers 4’ü konuşmaya devam ediyoruz. Son iddialara bakılırsa merakla beklenen filmin bazı sahneleri yeniden çekilecek. İşte bu iddia hayranların endişelenmesine neden oluyor.

Omega Underground’dan Christopher Marc’ın iddialarına bakılırsa Marvel Sinematik Evreni‘ndeki çalışmalar son hız devam ediyor. Çekim programı hazırlanan filmler arasında ise Avengers 4 de yer alıyor. İddialara göre bazı sahnelerin yeniden çekilmesi gerekiyor. Bu set sürecinin yaz aylarında başlaması ve eylül ayına kadar uzanması bekleniyor.

Yeniden çekim iddiaları Marvel hayranlarını fazlasıyla endişelendirdi. Bunun en büyük nedeni ise son zamanlarda yeniden çekilen işlerin iyi olmaması. Bazı sahnelerin düzenlenmesi için ertelenen son yapımlar X-Men Dark Phoenix ve New Mutants olmuştu. Ondan önce de DC çizgi romanlarından uyarlanan Justice League‘in senaryosunda ciddi değişiklikler yapıldı. Hatta o çekimleri Joss Whedon yürüttü. Buna rağmen ortaya çıkan sonuç beklentileri karşılayamadı. İşte tam da bu nedende Marvel hayranları Avengers 4‘ün hayal kırıklığına dönüşmesinden korkuyor. Fakat yeniden çekimler bizim sandığımızdan çok daha sık başvurulan bir yöntem. Kimi sahnelerin çekimleri istenen sonucu vermiyor. Kimilerinin ise başarısızlığı test izleyicileri sayesinde anlaşılıyor. Böylece vizyona girmeden filmi değiştirecek zaman oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Avengers 4’ün senaryosunun sızdırıldığı iddia edilmişti. Bu yeniden çekimlerin o haberle bağlantısı olup olmadığı büyük merak konusu.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı