reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XS

iPhone Xs etkinliği nasıl canlı izlenir?

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone 9 etkinliğinin başlamasına artık sayılı günler kaldı. Teknoloji dünyasının dört gözle beklediği etkinlikte yeni iPhone modelleri haricinde Apple Watch Series 4’ün ve güncellenmiş AirPods’un da tanıtılması bekleniyor.

Etkinlikte tanıtılacak yeni Apple ürünlerini ve yazılımlarını merak ediyorsanız canlı yayını Apple’ın internet sayfası üzerinden veya Apple TV’deki Apple Etkinlikleri uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz.

iPhone XS Max’ın iPhone XS’ten daha büyük pille geleceği konuşuluyor. Her iki telefonda da Apple’ın yeni nesil işlemcisi A12’nin kullanılması bekleniyor. A12 işlemcisiyle her iki telefonun da güçlü performans sunacağını şimdiden söyleyebiliriz. Yapay zeka ve kamera konusunda da iyileştirmeler beklediğimiz telefonlarda A12 işlemcisine 4 GB’lık RAM’in eşlik edeceği belirtiliyor. Apple’ın iPhone X’da 3 GB RAM tercihinde bulunduğunu hatırlatalım. iPhone Xs Max’ın boyut açısından iPhone 8 Plus’la aynı olmasını bekliyoruz. iPhone Xs Max’ın 6,5 inç ekrana, iPhone Xs’in 5,8 inç ekrana ve iPhone 9’un 6,1 inç ekrana sahip olacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların tanıtımına sayılı gün kaldı

Üç yeni iPhone modeli 12 Eylül’de Türkiye saati 20:00’da gerçekleşecek etkinlikte lanse edilecek. LOG ekibi olarak yeni iPhone’larla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin önemli modellerinden