reklamı kapat

POPÜLER

apple

Apple’ın yeni tanıtacağı ürünler için geri sayım başladı

Tayvanlı kaynak DigiTimes’ın aktardığı habere göre Apple, bu yıl satışa sunacağı ilk ürünleri çok yakında tanıtacak. Apple, yeni iPhone, iPad ve MacBook’larla ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Eğer dedikodular gerçeğe dönüşürse Apple önümüzdeki ay gerçekleştireceği etkinlike yeni iPad ve Mac bilgisayarlarını görücüye çıkaracak. Yeni iPad ve Mac bilgisayarların hangi modellerinin tanıtılacağı ise henüz açığa çıkmış değil.

Bu yıl tanıtılacak iPhone modellerinin iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve iPhone 9 adıyla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. iPhone 9’un daha uygun fiyat etiketine sahip olması için gövdesinde bir önceki modelde olduğu gibi alüminyum malzemenin yer alacağı belirtiliyor. Kablosuz şarj teknolojisi için telefonun arkasında cam malzemenin kullanılacağı iddia ediliyor. iPhone Xs ve Xs Plus’ta ise paslanmaz çelik ve cam malzemelerin kullanılması bekleniyor.

Yeni iPhone’lar ne zaman tanıtılacak?

Apple’ın iPhone 9’da tek kamera, iPhone Xs ve Xs Plus’ta çift kamera yer vereceği söyleniyor. Yen iPhone modellerinin eylül ayında tanıtılması beklenen etkinlikte duyurulacak.