reklamı kapat

POPÜLER

2018 mercedes sprinter

Tanıtımına saatler kala Mercedes Sprinter tasarımındaki soru işaretleri dağılıyor [Video]

Bugün düzenlenecek tanıtım etkinliğiyle tüm dünyanın karşısına çıkacak olan Mercedes Sprinter, giriş seviyesinden en tepe noktasına kadar farklı kullanıcı beklentilerine cevap vermeyi vadediyor.

Mercedes’in kısa dönem içerisinde planlamasını yaptığı tanıtım trafiğinde son aşamaya bugün itibarıyla gelmiş bulunuyoruz. CLS ile başlayan bu “panayır” aşamalarında, G-Serisi ve A-Serisi‘nin tanıtımını geride bıraktık ve bambaşka bir sınıftaki temsilci için geri sayıma başladık. Bahsettiğimiz bu başrol oyuncusu yeni jenerasyon Sprinter‘den başkası değil elbette. Mercedes resmi kaynaklarından paylaşılan detaylar üzerinden, sizlerle değerlendirmesini yapma fırsatı bulduğumuz Sprinter, tıpkı A-Serisi’nde olduğu gibi kokpit bölümüyle sınıf atlayacak. Tamamen dijitalleşen multimedya sisteminde, sanal asistan desteğinin de sunulacağı modelden gelen son tanıtım dış tasarımla ilgili son ipuçlarını içeriyor.

360 derece değişim

Resmi kaynaklar üzerinden paylaşılan yeni videoda iki farklı gövde versiyonuyla karşımıza çıkan Mercedes Sprinter’in iç bölümü kadar dışarıda da artık çok daha dinamik ve modern bir yapıya sahip olduğunun vurgusu yapılıyor. Belki de en çok eleştirildiği noktalardan birisi olan malzeme kalitesi konusunda da genel kapsamda bir iyileşmeyle bizleri karşılayacak olan yeni jenerasyonun, 2019‘da sunulması planlanan tamamen elektrikli versiyon için önemli bir altyapı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Düzenlenecek özel bir teknik kapsamında tanıtımı gerçekleştirilecek olan Sprinter ile ilgili gelişmeleri gün içerisinde LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.