reklamı kapat

POPÜLER

2018 Mercedes Sprinter

Paylaşılan yeni detaylarıyla 2018 Mercedes Sprinter heyecanı yeni bir soluk kazanıyor [Video]

Önümüzde ay tanıtılması beklenen 2018 Mercedes Sprinter, video destekli yeni detaylarıyla adından daha sık söz ettireceğinin sinyalini veriyor.

Şu sıralar 2 Şubat’ta düzenlenecek olan 2018 A-Serisi ile gündemde olan Mercedes, yeni jenerasyonun tanıtımına sayılı günler kala bizlere ipucu dağıtmakla meşgul. Lakin bu süreç içerisinde üzerinde yıldız logosu bulunan ve unutulmaması gereken önemli bir modeli de atlamamak gerekiyor. Bahsettiğimiz yeni jenerasyon Sprinter‘dan başkası değil elbette. Tıpkı G ve A-Serisi‘nde olduğu gibi geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımlarla kokpit bölümünde dijitalleşmeye gittiğini duyurduğu Sprinter için de kolları sıvayan Mercedes, araçla ilgili ilk detaylı videoyu da meraklılarının beğenisine sundu. Dış tasarımıyla ilgili çok fazla bilgi sahibi olmadığımız 2018 Mercedes Sprinter ile tanışmak için de önümüzde kısa bir süre var.

2018 Mercedes Sprinter’dan premium mesaj

Altyapı olarak bizzat Mercedes tarafından geliştirilmiş yepyeni bir platform üzerine inşa edildiği bilinen 2018 Mercedes Sprinter, sınıfında çok büyük bir fark yaratma iddiasında. 2019 yılında tamamen elektrikli versiyonuyla da sahne alacak olan aracın değişim kapsamında ilk göze çarpan parçaları üç kollu sportif direksiyonu ve merkezde yatay olarak konumlandırılan dijital multimedya ekranı olmuştu. Paylaşılan yeni videoda elektronik fark freni ve koltuk başta olmak üzere içerideki parçaları üzerinden bir kez daha geçme şansına sahip olduğumuz Sprinter’i Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahnede görmeyi bekliyoruz. A-Serisi’nin tanıtımının ardından adını çok daha sık duyacağımız araçla ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz

Video