reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones 8. sezon

Game of Thrones hayranından Starkların sonunu açıklığa kavuşturan teori

Gelecek sene altı bölümlük kısa bir macerayla izleyicilere veda etmesini beklediğimiz Game of Thrones‘ta en fazla merak edilen meselelerden biri Starklara ne olacağı. Yeni bir hayran teorisi Stark çocuklarının geleceğinin kurtlarıyla bağlantılı olduğuna inanıyor. Bu doğrultuda kimlerin hayatta kalacağını tahmin etmenin mümkün olduğunu iddia ediyor.

Fazlasıyla ilgi uyandıran bu yeni teori Reddit kullanıcısı shannoncottr tarafından ortaya atıldı. Teori temelde şunu iddia ediyor: Stark çocukları ve onlara hediye edilen kurtların hayatı bağlantılı. Biri ölürse, diğeri de ölüyor. Bunun kanıtı olarak da Rickon Stark ve Robb Stark‘ı gösteriyor. Kurtları ölen bu iki karakterin Westeros maceraları oldukça kısa sürmüştü. Ardından Bran ve Sansa‘nın da benzer bir kaderi paylaşacağı ifade ediliyor. Hatırlarsanız bu iki karakterin kurtları da ölmüştü. Arya Stark ile Nymeria arasındaki bağın koptuğunu yani Arya’nın finalde Stark çocuğu olmayacağını düşünüyor. Son olarak sıra Jon Snow ve Ghost’a geliyor. Hala birlikte olan bu ikilinin finale birlikte yürüyeceği düşünülüyor. Kısacası Demir Taht’ın sahibinin Jon Snow olacağı sonucuna varılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu enteresan teorinin ne kadar doğru olduğunu anlayabilmek için ise 2019‘a kadar beklememiz gerekecek. Bakalım Jon Snow, Game of Thrones 8. sezonda Westeros’ta hüküm sürebilecek mi?

Game of Thrones 7. sezon fragmanı