reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Maisie Williams, Game of Thrones iddialarını yalanladı

Final sezonu çekimleri devam eden Game of Thrones‘a dair pek çok iddia gündeme geliyor. Dizide Arya Stark karakterine hayat veren Maisie Williams bu iddialardan birinin gerçek olmadığını açıkladı. Böylece hayranların kafa karışıklığı da ortadan kalkmış oldu.

Bildiğiniz gibi internet sızıntıları Game of Thrones’un başını geçmişte çok ağrıttı. Hatta geçen sene bir de hacker faciası yaşandı ve bu durum uzun süre gündemden düşmedi. Yaşanan tüm bu olumsuzlukların ardından dizinin final sahnesinin sır gibi saklanacağı, bunun için de birden fazla final sahnesi çekileceği açıklanmıştı. Bu sözleri sarf eden HBO‘nun programlar müdürü olunca fazlasıyla ciddiye alınmıştı. Maisie Williams ise bu sözlerin gerçeği yanıtmadığını Jimmy Kimmel Live programında açıkladı.

Sevilen oyuncu önce Game of Thrones’un finalini okuduğundan ve her şeyi bildiğinden bahsetti. Jimmy Kimmel’ın “Peki gerçek sonu okuduğuna emin misin? Birden fazla final çekileceğini duydum. HBO’nun başkanı öyle demişti.” demesi üzerine beklenen açıklama geldi. “O açıklamayı ben de duydum. Duyar duymaz da ‘birden fazla final çekmeye yetecek bütçemiz olduğunu sanmıyorum’ diye düşündüm. Başkanlar her zaman doğruyu söylemiyor.” cevabını verdi. Böylece finalde yaşananların gizlenebilmesi için ekstra çaba harcanacağını yalanlamış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası HBO mu, yoksa Maisie Williams mı haklı bilemiyoruz. Bu sorunun yanıtını anca 2019‘da alabileceğiz gibi görünüyor.

Video