reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones yıldızının gecikmeli şaşırtıcı itirafı

Game of Thrones dizisinde Arya Stark karakteriyle izleyici karşısına çıkan Maisie Williams finalin ardından izleyicileri şaşırtabilecek bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Westeros‘un en ilgi çekici karakterlerinden biri Arya Stark’tı. Bu karakter ilk sezondan son sezona kadar inanılmaz bir gelişim göstererek izleyicilerin favorisi olmayı başardı. Fakat bu karakteri ekrana taşımak Maisie Williams açısından sandığımız kadar kolay değilmiş. Genç oyuncu Arya gibi görünebilmek için görüntüsünü değiştirmek zorunda kaldığını ve bunun özgüvenini olumsuz etkilediğini anlattı.

Game of Thrones yıldızının zor dönemi

“16, 18 yaşında olduğum dönemde dizide 12 veya 14 yaşında gibi görünüyordum. Dizinin ilerleyen zamanlarında, ikinci veya üçüncü sezona doğru ergenlik dönemine girdim ve vücudum değişmeye başladı. Ufak ufak kadınsı görünmeye başlıyordum. Fakat Arya o dönemde hala bir erkek gibi görünerek saklanmaya çalışıyordu. Saçları da çok kısaydı. Game of Thrones çekimlerinde beni devamlı çamura bulamaları gerekiyordu. Burnumu gölgelendirip daha büyük gösteriyorlardı. Bu yüzden çok daha erkeksi görünüyordum. Ayrıca gögüslerimin belli olmaması için bir aparat takıyorlardı. Çekimlerin yapıldığı altı ay boyunca kendimi çok kötü hissediyordum. Hatta bir süre kendimden utandığım bir dönem oldu. O yüzden dizinin bitmesinin ardından daha kadınsı yeni bir tarza bürünmeyi tercih ettim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Game of Thrones ile tanıdığımız Maisie Williams‘ı anlamak hiç de zor değil. Özellikle ergenlik döneminde kendimizden şüphe etmeye çok daha açık oluyoruz. Onun bu zorlu dönemi atlatmış olması ise kendisi açısından mutluluk verici.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı