reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filmi için heyecanlandıran sözler

Büyük bir ilgiyle takip edilen Hızlı ve Öfkeli serisi ana maceranın dışında yan hikayelerle genişleyecek. Bu amaç doğrultusunda ilk olarak Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol alacağı yeni filmi seyredeceğiz. Nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz bu filmin yönetmeninden proje için heyecanlanmamıza neden olacak açıklamalar geldi.

Hızlıca Hatırlamak gerekirse Hızlı ve Öfkeli 9’dan önce yeni bir film seyredeceğimiz geçen sene belli olmuştu. Bu projenin Hobbs ve Shaw etrafında şekilleneceğini de o zaman öğrenmiştik. Filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham paylaşacak. Yönetmen koltuğunda ise John Wick, Deadpool 2 ve Atomic Blonde ile tanıdığımız David Leitch oturacak. Son olarak Deadpool 2 ile adından söz ettiren Leitch sonunda Hobbs and Shaw hakkında konuştu. Filmden nostaljik bir tat alacağımızı şu sözlerle ifade etti:

“80ler veya 90larda seyrettiğimiz Cehennem Silahı gibi filmler yönetmen olarak tam bana hitap eden işler. En başında yönetmen olmayı istememe bu tarz hikayeler neden olmuştu. Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın son Hızlı ve Öfkeli filmindeki uyumunu yeniden göstermek, onların nasıl bir dostluğu olabileceğini ele almak isterim. Tam da bu yüzden projeye hayır demek imkansızdı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası David Leitch‘in şu sözlerinin ardından heyecanlanmamak pek mümkün değil. Bakalım gerçekten ortaya tarif ettiği gibi bir film çıkacak mı? Unutmadan adı henüz belli olmayan bu projenin 2 Ağustos 2019‘da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı