reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filmine sürpriz oyuncu

Hızlı ve Öfkeli‘nin dünyasının Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol alacağı yeni bir projeyle genişleyeceğini biliyorduk. Şimdi bu ismi belli olmayan filmin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin asıl macerası onuncu filmle birlikte sonlanacak. Fakat bu dünyadaki kahramanların maceralarına şahit olmaya devam edeceğiz. Bunlardan biri de Deckard Shaw ve Luke Hobbs‘a odaklanacak. İkili mecburiyetten birlikte çalışmak zorunda kalacak. Fakat onlarla birlikte yeni karakterlerle de tanışacağız.

Paylaşılan son detaylara göre Hobbs and Shaw ismiyle anılan filmin oyuncu kadrosuna Vanessa Kirby dahil oldu. Son zamanlarda The Crown dizisinde seyrettiğimiz oyuncu çok yakında Görevimiz Tehlike 6 ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fakat onun aksiyon dolu macerası bununla sınırlı kalmayacak. Hızlı ve Öfkeli’nin dünyasında Deckard Shaw‘ın kız kardeşine hayat verecek. Daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz gibi Shaw’ın kız kardeşi MI-5 ajanı olacak. Hattie ismiyle anılan karakterin Deckard ve Shaw’s yardımcı olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobbs & Shaw ismiyle anılan projenin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım bu hikaye dünyaya neler katacak?

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı