reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Hızlı ve Öfkeli dünyasından şaşırtıcı Charlize Theron hamlesi

Hızlı ve Öfkeli dünyası her geçen gün giderek genişliyor. Yan hikayelerin sayısı artarken bir sonraki proje için düşünülen isimlerden birinin Charlize Theron olduğu ortaya çıktı.

Kısaca özet geçmek gerekirse Hızlı ve Öfkeli’nin ana serisi onuncu filmle birlikte son bulacak. Fakat bu dünyanın beyaz perdeye yakın gelecekte veda etmek gibi bir düşüncesi yok. Aksine ana hikayeden karakterlerin kendi serilerine başlaması planlanıyor. Bu sürecin ilk aşaması Hobbs & Shaw filmi oldu. Başrollerini Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın üstlendiği film çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Bunun yanı sıra serinin farklı yan karakterlere odaklanan farklı projelerle devam etmesi isteniyor. Son gelişmeler Universal stüdyolarının planlarını gün yüzüne çıkartıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şaşırtıcı Hızlı ve Öfkeli hamlesi

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Universal stüdyoları Hızlı ve Öfkeli evrenini genişletebilmek adına uzun zamandır serinin yapımcılığını üstlenen Neal Moritz ile yasal mücadele içinde. Planlanan projelerden biri Charlize Theron‘un hayat verdiği Cipher karakteri etrafında şekilleniyor. Temel amacın serideki kadın karakterleri bir araya getirecek bir hikaye yaratmak olduğu ifade ediliyor. Hatırlarsanız Cipher ile serinin yedinci filminde tanışmıştık. Görünen o ki Universal stüdyoları Charlize Theron’un karakterinden fazlasıyla memnun kalmış durumda ve onu beyaz perdeye geri döndürmeyi amaçlıyor. Bakalım dava sonrasında bu projeyi hayata geçirmek mümkün olacak mı.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw fragmanı