reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Tucson Style Plus
2020 Hyundai Tucson
2020 Hyundai Tucson

Hyundai Tucson Style Plus paketi ve getirdiği özellikler

Ürün gamının orta seviyelerine dahil olarak kullanıcıların karşısına çıkan Hyundai Tucson Style Plus, temel ihtiyaçları karşılayacak niteliklerde.

Geride bıraktığımız mart ayı içerisinde N Line donanım paketiyle sportif bir karaktere bürünen Hyundai Tucson, satış rakamlarına çeşitlenerek cevap veriyor. Geçtiğimiz yıl makyajlı olarak Türkiye pazarında satışa sunulan ailenin popüler üyesi mayıs ayından itibaren yepyeni bir donanıma daha kavuştu. Style Plus adıyla sunulan yeni donanım seviyesi, hem fiyat avantajını hem de 1.6 litrelik dizel ve 7 ileri DCT şanzıman keyfini bir arada sunuyor. Ülkemizin vergilendirme şartlarına uygun olarak sunulan 1.6 litre dizel motorlu Tucson, özenle seçilmiş ekipmanları ile hem marka imajına katkıda bulunacak hem de müşterilerine optimum fayda sağlayacak.

2020 Hyundai Tucson
2020 Hyundai Tucson

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Tucson Style Plus özellikleri

Tucson Style Plus’da sunulan donanımlar arasında; panoramik cam tavan, 18 inç alaşım Jantlar, elektronik park freni, 7 inç dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, krom ön ızgara, ısıtmalı Ön Koltuklar ve yan aynalarda karşılama lambaları bulunuyor.
Yeni versiyonla ilgili görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Style Plus ismiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni donanım seviyesi, giriş ve orta seviye arasında ideal bir denge kuruyor. Bu versiyonla ilgili çok fazla talep aldık ve biz de bunu dikkate alarak satışa başladık. Çünkü, 2019 yılı ilk çeyrek satış trendine göre Tucson, gücünü arttırarak yoluna devam ediyor ve segmentinde liderliğe koşuyor. Açıkçası, KONA ve Tucson modellerimizle beraber SUV satışlarımızı iki katına çıkarmak istiyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir

2020 Hyundai Ioniq ailesi