reklamı kapat

POPÜLER

Michelle Rodriguez’den Hızlı ve Öfkeli 9 tehditi

Beyaz perdenin en uzun soluklu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yakında dokuzuncu filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Ancak görünen o ki ekibin önemli üyelerinden biri olan Michelle Rodriguez yakında ayrılık kararı alabilir.

Bildiğiniz gibi Hollywood son yıllarda ciddi bir değişime girmiş durumda. Bu değişim de kadınlar etrafında şekilleniyor. Daha fazla kadın yönetmen olsun, kadın oyuncular rol arkadaşlarıyla eşit seviyede kazanç elde etsin diye çaba harcanıyor. Bu akım doğrultusunda Hollywood filmlerinde kadın karakterlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Son olarak kadın bir yönetmen tarafından beyaz perdeye taşıyan Wonder Woman büyük ilgi gördü. Hollywood’daki birçok isim de beğenisi dile getirdi. Görünen o ki Michelle Rodriguez bu akımın Hızlı ve Öfkeli serisine sıçramasını istiyor.

Letty Ortiz karakterine hayat veren oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulundu. Onun paylaştığı “Hızlı ve Öfkeli 8’in dijital versiyonu çıktı. Seri umarım gelecekte kadın karakterlere daha fazla sevgi gösterir. Aksi halde Hızlı ve Öfkeli’ye veda edebilirim. Harika bir maceraydı Hayranlara ve stüdyolara sundukları fırsat için teşekkür ederim.” sözleri bir tehdit gibi algılandı. Oyuncunun bu talebini kapalı kapılar ardında değil de, sosyal medya üzerinden gerçekleştirmesi ise fazlasıyla dikkat çekti. Bakalım Hızlı ve Öfkeli 9‘un senaryosu bu tehditten etkilenecek mi? Yoksa Michelle Rodriguez’in seriden ayrılmasına mı şahit olacağız?