reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmeni Michelle Rodriguez’e karşı çıktı

Hızlı ve Öfkeli son zamanlarda Michelle Rodriguez’in büyük tepki çeken çıkışıyla gündeme geliyor. Son olarak Hızlı ve Öfkeli 8‘in yönetmenliğini üstlenen F. Gary Gray sahneye çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekise Michelle Rodriguez kısa bir süre önce Facebook üzerinden bir paylaşım yapmıştı. Hızlı ve Öfkeli serisinin kadın karakterlere daha fazla sevgi göstermesi gerektiğini dile getirmişti. Eğer bu konuda bir hamle görmezse de seriden ayrılabileceğinin sinyallerini vermişti. Onun bu sözleri ardından Vin Diesel, Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapmış ve Michelle Rodriguez’e destek çıktığını ortaya koymuştu. Hızlı ve Öfkeli serisinin her zaman daha iyisine ulaşmak için mücadele vermesi gerektiğinin altını çizmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu açıklamalardan sonra Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmenliğini üstlenen F. Gary Gray‘e söz hakkı düşmüş oldu. Seride sadece bir filmin yönetmenliğini üstlenen Gray, Michelle Rodriguez’e katılmadığını açıkladı. Başarılı yönetmen Screen Rant‘a yaptığı açıklamada Michelle Rodriguez’i çok sevdiğini ve serinin devamında arzu ettiği ilerleyişi bulacaklarını umduğunu dile getirdi. Ancak yapılan eleştirileri üzerine almadığını açıkladı. Seride sadece bir film yönettiğini, bu yapımda da Charlize Theron‘un hayat verdiği şahane bir kötüye sahip olduklarını dile getirdi ve Helen Mirren gibi bir ustanın filmlerine uğradığını hatırlattı. Tüm bunların yanı sıra Michelle Rodriguez ve Natalie Emmanuel’in de şahane sahneleri olduğunu söyledi. Kısacası Rodriguez’in açıklamalarının en azından Hızlı ve Öfkeli 8’i kapsamaması gerektiğinin altını çizdi.

Doğrusu tüm bu açıklamalardan sonra Hızlı ve Öfkeli 9 nasıl şekillenecek, fazlasıyla merak ediyoruz.