reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 sonrasında Galactus’un ayak sesleri

Marvel’ın çok konuşulan filmi Avengers 4‘ten sonra ne yapacağı, hangi karakterleri beyaz perdeye aktaracağı büyük merak konusu. Çizgi roman hayranlarından birinin bulduğu ipucu ise Galactus‘a işaret ediyor.

Advertisement

YouTube kullanıcısı Second Son, Guardians of the Galaxy filminde yer alan bir kareden yola çıkıyor. Hatırlarsanız kahramanlarımızın yolu güç taşı ve koleksiyoncu ile kesişiyordu. Koleksiyoncu bu sahnede Sonsuzluk Taşları‘na dair detaylardan bahsediyordu. O sırada yok olan bir gezegen ekrana yansıtılıyor. Hemen yanında ise mor, acı içinde bir surat görüyoruz. İşte bunun aslında Galactus olması mümkün! Çizgi romanlarda Taa gezegeninde yaşayan Galan gezegeniyle birlikte yok oluyor, daha sonra Galactus olarak yeniden doğuyordu. İşte Guardians of the Galaxy‘de gösterilen tam da bu an olabilir. Eğer bu teori doğruysa Marvel’ın Thanos’tan sonra hedefinde Galactus var diyebiliriz.

Normalde Galactus ve pek çok karakterin sinema hakları Fox’a ait. Fakat Disney‘in 20th Century Fox’u satın almasıyla bu problem rahatlıkla aşılacak. Thanos‘tan sonra büyük bir kötüyü daha ekrana taşımak mümkün olacak. Bu hayran teorisinin ne kadar doğru olduğunu görmek için ise biraz daha beklememiz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası