reklamı kapat

POPÜLER

Apple ipad adobe photoshop

Apple iPad için sonunda dedirten “Adobe Photoshop” müjdesi

Teknoloji devi Apple‘ın iPad modelleri yaratıcı kişilerin en çok sevdikleri araçlar arasında yer alıyor. Özellikle “Pencil” ile çizim için çok iyi halen tablet ailesi, sonunda büyük bir eksikten kurtuluyor.

Adobe, Apple ekosistemi için birçok uygulama geliştiriyor. Ancak altyapı uygun olmasına rağmen (Özellikle iPad Pro) Photoshop‘un iPad’lere özel bir tam sürümü bulunmuyor. Ancak bunun değişeceği müjdeleniyor. Söylendiği kadarıyla Adobe, Photoshop’un tam sürümünü iPad’lere getirmeye hazırlanıyor. Resmi olarak ekim ayındaki Max konferasında duyurulacağı belirtilen sürüm, gerçekten önemli görünüyor. Hem fotoğraf düzenleme hem de tasarım konusunda tabletlere bakışı değiştirecek sürüm, özellikle tasarımcıları çok mutlu edecek gibi duruyor. Tam katmanlı çalışmaya ve altyapının elverdiği tüm özelliklere sahip olacağı söylenen sürüm, ancak 2019’da kullanıma çıkacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPad için tam sürüm Adobe Photoshop kulağa çok hoş geliyor

Şirket biliyorsunuz Creative Cloud altyapısı sayesinde çapraz platform çalışma konusunda her şeyi kullanıcılarına sunuyor. Bunun müjdelenen yeni sürümle mobil masaüstü arasındaki bağı çok güçlendireceği söyleniyor. Şirket şu an kişilere iOS için Photoshop Express, Photoshop Lightroom, Photoshop Mix ve Photoshop Fix gibi uygulamalar sunuyor. Ancak bunlar mobil odaklı oldukları için kısıtlı özellikler getiriyor. Bu durumun değişecek olması çok iyi karşılanıyor.

İlgili Video

En son tanıtılan iPad modeli