reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones Emmy zirvesini kimselere bırakmıyor

Televizyonun Oscar Ödülleri olarak anılan Emmy Ödülleri’nin bu yılki adayları geçtiğimiz günlerde belli oldu. Senenin öne çıkan isimleri ve yapımları adaylık kazanırken Game of Thrones birinciliği elden bırakmadı.

Advertisement

HBO’nun izleyicilerle buluşturduğu Game of Thrones televizyonun en çok konuşulan işlerinden biri. Özellikle dizinin son sezonunun çekiliyor olması herkesin pür dikkat gelişmeleri takip etmesine neden oluyor. Son altı bölümde yaşanacaklar, Demir Taht’ın son sahibi ve Westeros’ta geçecek diğer dizileri konuşup duruyoruz. Biz bunlara odaklanmışken Emmy Ödülleri’nin bu seneki adayları açıklandı. Game of Thrones gider ayak yine aldığı adaylık sayısıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Televizyonun en iyilerini ödüllendirmeyi misyon edinen televizyon akademisi üyeleri Game of Thrones’u fazlasıyla beğenmiş olmalı. Çünkü dizi tek başına 22 adaylık birden elde etti. Bunlardan en dikkat çekici kategori ise en iyi drama dizisi. Rakipler arasında ise The Americans, The Crown, The Handmaid’s Tale, Stranger Things, This Is Us ve Westworld yer alıyor. Kısacası HBO’nun en sevilen iki dizisinin aynı kategoride mücadele vermesine şahit olacağız. Bakalım Game of Thrones geceden toplamda kaç ödülle birden ayrılmayı başaracak?

İlgili video

7. sezon fragmanı