reklamı kapat

POPÜLER

iPad için Photoshop
iPad için Photoshop

Sonunda geldi; işte karşınızda iPad için Photoshop [İndir]

iPad için uzun süredir beklenen uygulamalardan tam sürüm Photoshop sonunda resmi olarak indirmeye sunuldu. Yeni bir dönem başladı.

Adobe’un sözünü verdiği iPad’lere özel Photoshop en sonunda karşımıza çıktı. Kısa süre önce indirmeye açılan uygulama, 216 MB gibi beklenenden çok daha az bir boyuta sahip. iOS 13.1 ve üstü iPad modellerinde çalışan uygulamayı indirmek ve 30 gün boyunca kullanmak ücretsiz. Daha sonrası içinse aylık ödeme şeklinde elde edilebilen Creative Cloud paketine üye olmak gerekiyor. Tam olarak Apple Pencil desteği olan uygulama, beklendiği gibi katmanlı PSD dosyalarına destek veriyor. Dokunmatik ekranda rahat kullanıma yönelik özelleştirilmiş bir arayüzü bulunan uygulama, Creative Cloud altyapısı sayesinde mobil ile masaüstünü bir araya getiriyor. Yani mobilde başladığınız bir çalışmayı masaüstünde bitirebiliyorsunuz. Birçok fırça, metin ve seçme aracıyla gelen sürüm, özellikle yeni nesil iPad’lerde çok seri çalışıyor deniyor. Bazı masaüstünde yer alan çok önemli özelliklerine ilerleyen dönemde çıkacak güncellemeler ile kavuşacak iPad özel Photoshop, direkt olarak buradan ya da sayfanını altından elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad için Photoshop şu modellerde çalışıyor

Tam olarak açıklamak adına uygulama iPad Pro, iPad Pro (12,9-inç), ikinci jenerasyon iPad Pro (10,5-inç), iPad Pro (9,7-inç), beşinci jenerasyon iPad, iPad Mini 4 ve iPad Air 2 modelleriyle kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Google’ın gelişmiş yeni akıllı telefon modeli

  • Fiyat Ücretsiz (30 gün için)
  • Boyut 216 MB
  • Yükle App Store