reklamı kapat

POPÜLER

iMac

Adobe, M1 işlemcili Mac desteğini genişletiyor; işte detaylar

Adobe, M1 işlemcili Apple imzalı bilgisayarlar için bir güncelleme yayınladı. Creative Cloud kapsamında güncellenene Illustrator, InDesign ve Lightroom Classic, M1 işlemcili bilgisayarlarda daha hızlı bir performans vadediyor.

Paylaşılan yeni sürümler Photoshop’un M1 sürümünün ardından karşımıza çıkıyor. Premiere Pro’nun M1 versiyonu beta aşamasıdayken önümüzdeki günlerde Audition ve Rush’ın tam sürümlerinin de yayınlanması bekleniyor. Kaynakların aktardıkları bilgilere göre uygumaların M1 versiyonları Intel’li versiyonlara göre yüzde 80 daha iyi performans sergiliyor.

iPad’deki Photoshop uygulamasındaki özel fırçalar da dahil olmak üzere bir dizi küçük güncelleme de kullanıma sunuluyor. Lightroom ve Lightroom Classic kullanıcıları artık Süper Çözünürlüğü kullanabiliyor. Kullanıcılar bununla birlikte özel en boy kırpma oranlarını da ayarlayabiliyor. Photoshop Express, daha iyi cilt rötuşlama ve pürüzsüzleştirme özellikleri sunuyor. Kullanıcılar uygulamalara eklenen yeni özelliklerle daha iyi bir deneyim elde edebiliyor.

M1 işlemcili bilgisayarlar için optimize edilen uygulamalar sayesinde kullanıcıların çok daha hızlı bir performans elde edeceğini belirtelim. Adobe’nin önümüzdeki günlerde iPad için