reklamı kapat

POPÜLER

Daredevil’ın yıldızının tercih ettiği Avengers üyesi

Avengers Infinity War‘da görmeyi beklediğimiz fakat beyaz perdeye aktarılmayan kahramanlardan biri Daredevil. Sevilen kahramanımız Netflix dizisiyle beğeni toplamaya devam ediyor. Karaktere hayat veren Charlie Cox ise hangi Avengers üyesiyle sahne paylaşmak isteyeceğini açıkladı.

Avengers Infinity War’un ardından hepimiz Avengers 4‘ün vizyona girmesini bekliyoruz. Bu süreçte de hangi kahramanların beyaz perdeye aktarılacağı, kimlerin birlikte çalışacağı ve Thanos‘un nasıl alt edileceğine dair çeşitli tahminlerde bulunuyoruz. Kimi zaman bu tahminleri besleyen Marvel ekibinden birilerinin açıklamaları oluyor. Daredevil‘a hayat veren Charlie Cox’un açıklamaları da tam olarak bu kategoride yer alıyor. Marvel televizyon dizilerindeki karakterleri sinemaya taşımamayı tercih etse de Charlie Cox Spider-Man’e hayat veren Tom Holland ile çalışmak istiyor gibi görünüyor.

“Bu soruyu yanıtlarken çok dikkatli olmalıyım. Açıkçası bu mümkün olabilir mi bilmiyorum. Belki olur, belki olmaz. Şimdilik elimizde buna işaret eden herhangi bir gelişme de yok. Buna rağmen Daredevil ve Spider-Man’i birlikte çalışırken görmek şahane olurdu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamada da gördüğünüz üzere Charlie Cox bunun resmi bir açıklama gibi algılanmaması için fazlasıyla çaba harcamış durumda. Buna rağmen Daredevil ve Spider-Man’i birlikte görebilmek çok güzel olurdu. Bir de Daredevil ve Black Widow’un maceralarının beyaz perdeye aktarılmasını çok isterdik. Bakalım Avengers 4 bu konuda izleyicilere herhangi bir sürpriz yapacak mı?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası