reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4 Pepper Potts

Avengers 4’te Pepper Potts sürprizi söylentileri

Avengers 4 bekleyişi devam ederken filme dair söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. İddiaların odağında bu sefer Pepper Potts karakteri yer alıyor.

Yeni söylentinin kaynağı Marvel hayranları tarafından kurulan MCU Cosmic. Jeremy Conrad’ın haberine göre Avengers 4’ün büyük sürprizlerinden biri Gwyneth Paltrow’un hayat verdiği Pepper Potts olabilir. Söylentilerin temeli aslen ı Gwyneth Paltrow’un Instagram hikayesinde yer verdiği bir fotoğraf. Oyuncunun suratı görünmese de, fotoğrafı çeken kişi olarak vücudunun geri kalanı görülüyor. Üzerinde hareket yakalam teknoloji için kullanılan özel kıyafetin yer aldığı görülüyor. Normalde bu kostüm Iron Man, Hulk ve Thanos gibi karakterleri beyaz perdeye aktarmak için kullanılıyor. Yani CGI desteği alınacak karakterlere hayat veren oyuncular tarafından giyiliyor. Normalde Gwyneth Paltrow’un CGI desteği almasını gerektirecek bir karakteri yok. Fakat Marvel’ın Pepper Potts için enteresan planları olabilir.

Avengers 4 Pepper Potts

MCU Cosmic’in haberine göre Pepper Potts Avengers 4’te Iron Man zırhına çok benzer bir kostümle karşımıza çıkacak. Söylentilerin dayanağı ise Marvel çizgi romanlarında görülüyor. Pepper Potts’un Rescue isimli bir zırhla boy gösterdiği bazı hikayeler bulunuyor. Iron Man animasyonunda da yer alan zırhın mor ve gümüş renklerde olduğu biliniyor. Şimdi bu zırhı Avengers 4‘te görebiliriz. Bakalım söylentiler gerçek çıkacak mı?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları