reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3 ile saniyede 960 kare hızda çekilmiş ilk video [İzle]

Resmen 25 Ekim tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi Mix 3, saniyede 960 kare video çekebiliyor. İşte bu bu altyapıda çekilen ilk video karşımızda bulunuyor.

Türkiye’de de satılacak olması heyecan veren Xiaomi Mi Mix 3, firmanın resmi paylaşımlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer modelin en önemli video özelliği olan saniyede 960 kare çekim yeteneği gözler önüne seriliyor. Şirket sözcüsü Donovan Sung‘dan gelen yukarıda izleyebileceğiniz video, telefonun “zamanı yavaşlatma” gücünü gözler önüne seriyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Xiaomi Mi Mix 3, saniyede 960 kare yavaş çekimleri çok kısa (3 saniye kadar) bir süre için yapabiliyor. Ayrıca telefon bu videoları kare ekleme tekniğiyle elde edileceği söyleniyor. Bu açıdan da modeli rakipleri kadar kaliteli 960 kare videolar sunamayacağı konuşuluyor. Daha kaliteli sonuçlar için kamera modülüne ekstra bir DRAM modülü eklenmesi gerekiyor. Firmanın bunu yeni modeline entegre edemeyeceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 3 için bilinen diğer teknik detaylar şöyle

Sürgülü tasarımıyla göz dolduran model, gücünü Snapdragon 845 işlemciden alıyor. Başlangıç fiyatının yaklaşık 450 dolar seviyesinde olacağı söylenen telefon, dijital asistanına erişim için özel bir butona da sahip. Siyah, yeşil ve mavi olarak üç farklı renk seçeneğiyle gelen cihazın, 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB versiyonları bulunuyor. 10 GB RAM ve 5G destekli özel bir sürümü de gelecek telefon, 1080×2340 piksel bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. En az 3.500 mAh pil beklenen modelin önünde çiftli 24 megapiksel özçekim kamerası yer alıyor. Aşağıda izleyebileceğiniz video ise modelin üç boyutlu yüz yanıma sistemine gönderme yapıyor.

Video