reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Gwyneth Paltrow Iron Man’in Avengers 4 geleceğini ağzından kaçırdı

Avengers Infinity War çıktığından beri hepimiz filmde yaşananları ve Avengers 4’te olabilecekleri konuşuyoruz. İnanılmaz teoriler ortaya atılıyor. Oyuncuların açıklamaları derinlemesine ele alınıyor derken Gwyneth Paltrow, Avengers 4‘e dair inanılmaz bir detayı ağzından kaçırdı.

Bildiğiniz gibi Marvel gelecek projeleri hakkında gizliliği korumaya büyük özen gösteriyor. Avengers Infinity War’un tam konusunu vizyona girene kadar öğrenenemiştik. Üstelik bu dönemde “Thanos sessiz kalmasınızı istiyor” diyerek spoiler karşıtı bir kampanya bile başlatılmıştı. Fakat görünen o ki bu gizlilik konusunda ciddi bir hata yapmış olabilirler.

Marvel tarafından hazırlatılan Infinity War dergisinde oyuncularla yapılan çeşitli röportajlar yer alıyor. Bu röportajlardan biri de Pepper Potts’a hayat veren Gwyneth Paltrow ile gerçekleştirilmişti. Detaylara baktığınızda ona Tony Stark ve Pepper Potts ilişkisi sorulduğunu görüyoruz. Sevilen oyuncunun yanıtı ise oldukça enteresan:

“Pepper ve Tony birlikte uzun bir geçmişe sahip. Pepper başta görevine düşkün bir asistandı. Sonra onların ilişkisi gelişmeye başladı. On senenin sonunda evlendiler ve çocukları olacak. Her büyük aşk ilişkisinin nihayetinde ulaştığı noktaya geldiler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkilinin evlenme hazırlığı içinde olduğunu hatta Pepper’ın hamile kalmış olabileceğini zaten biliyorduk. Fakat henüz evlenmediler ve çocuklarının olacağı da kesin olarak ifade edilmiş değil. Gwyneth Paltrow‘un açıklaması ise Thanos’a karşı verilen mücadelenin geride kaldığı ve ikilinin evlenip mutluluğa eriştiği anları göreceğimize işaret ediyor. Açıkçası bu açıklamanın Marvel tarafından hazırlatılan bir dergide kendine yer bulabilmesine hayret etmemek elde değil.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı