reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Sonunda Sherlock Holmes 3’ten beklenen müjde geldi

Yönetmenliğini Guy Richie‘nin üstlendiği Sherlock Holmes filmleri çok beğenilmesine rağmen bir türlü devam edememişti. Senelerdir üçüncü filmin geleceğine dair haberleri duyuyoruz fakat bir türlü somut adım atılmasına şahit olamıyorduk. Sonunda ekip şeytanın bacağını kırdı ve filmin vizyon tarihi belli oldu.

Advertisement

Gelin kısaca geride bıraktığımız süreci hatırlayalım. Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yer aldığı ilk Sherlock Holmes filmi uzun zaman önce, 2009’da vizyona girmişti. Kısa bir süre sonra yani 2011 senesinde de Sherlock Holmes: A Game of Shadows‘u izlemiştik. Her iki film de büyük başarı toplayınca herkes üçüncüyü beklemeye başlamıştı fakat bir türlü sessizlik bozuladı. 2016’nın sonlarına doğru Warner Bros‘un Sherlock Holmes 3’ü yazmak üzere bir ekip toplamaya başladığını öğrenmiştik. Buna rağmen beklenen olmadı. Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law‘ın yoğun programı çekimlere müsade etmemişti. Sonunda bu durum değişiyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Warner Bros belirsizlikle geçen senelerin ardından Sherlock Holmes 3’ün 25 Aralık 2020‘de vizyona gireceğini açıkladı. Robert Downey Jr. ve Jude Law‘ın dönüşü de kesinlik kazandı. Böylece kahramanlarımızı bir kez daha beyaz perdede görme fırsatı elde edeceğiz.

Sherlock Holmes 2 fragmanı