reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Heyecan uyandıran Sherlock Holmes 3 söylentisi

Vizyona girmesini uzun süredir beklediğimiz Sherlock Holmes 3 olumsuz gelişmelerin ardından heyecan uyandıran bir söylentiyle gündeme geliyor.

Son gelişmeleri özetlemek gerekirse Sherlock Holmes 3’ün gelişi bir süre önce netlik kazandı. Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law tam kadro geri dönüyor. Başlangıçta serinin üçüncü filminin 2020’de izleyici karşısına çıkacağı açıklanmıştı fakat perde arkasında yaşanan olaylar nedeniyle planlar değişti. Geçtiğimiz haftalarda yeni vizyon tarihi olarak 22 Aralık 2021 açıklandı. Bu da filmin yaklaşık bir sene daha geç vizyona gireceği anlamına geliyor.

Bu gelişme Sherlock Holmes 3 bekleyenlerin canını fazlasıyla sıktı. Fakat filme dair çalışmalar bitmiş değil. Aksine geçtiğimiz günlerde yeni bir söylenti gün yüzüne çıktı. HN Entertainment sitesinin haberine göre Sherlock Holmes ve John Watson ikilisini bu sefer vahşi batıda göreceğiz! Meşhur ikilinin önemli bir dava için Amerika’ya geleceği ve San Francisco’da gerçeği bulmak için mücadele vereceği ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bildiğiniz gibi normalde Sherlock Holmes hikayeleri Victoria dönemi Londra’sında geçiyor. Sherlock Holmes ve John Watson ikilisinin vahşi batıya ayak basması hikayeye yeni bir soluk getirebilir. Elbette bu gelişme şimdilik sadece bir söylentiden ibaret fakat Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yer aldığı bu serisiyi seven hayranlar çoktan heyecanlandı bile!

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı