reklamı kapat

POPÜLER

sherlock holmes

Robert Downey Jr’dan heyecanlandıran Sherlock Holmes 3 paylaşımı

Uzun zamandır beklenen Sherlock Holmes 3‘ün gelişi bir süre önce netlik kazanmıştı. Filmin vizyon tarihinin belli olmasıyla rahat bir nefes almıştık. Şimdi Robert Downey Jr. yaptığı paylaşımla hayranlarını bir kez daha heyecanlandırmayı başardı.

Gelin önce süreci kısaca özetlemeye çalışalım. Sherlock Holmes’ün son beyaz perde macerası 2009 senesinde başlamıştı. Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yer aldığı iki film çekilmiş ancak serinin devamı gelmemişti. 2016’nın sonlarına doğru Warner Bros‘un Sherlock Holmes 3’ü yazmak üzere bir ekip toplamaya başladığını öğrenmiştik. Fakat yönetmen Guy Ritchie ile başrol oyuncularının yoğun programı bir türlü üçüncü filmi çekmeye müsade etmemişti. Bu durum bahar aylarında değişti. Warner Bros belirsizlikle geçen senelerin ardından Sherlock Holmes 3’ün 25 Aralık 2020‘de vizyona gireceğini açıkladı. O zamandan beri de her türlü gelişmeyi büyük bir ilgiyle takip ediyoruz.

Son yıllarda Marvel filmlerinde boy gösteren ve Iron Man karakteriyle özdeşleşen Robert Downey Jr‘dan heyecan uyandıran bir paylaşım geldi. Tecrübeli oyuncu Twitter’da paylaştığı Sherlock Holmes GIF’inin altına “Sherlock yüzümü çalışıyorum” sözlerine yer verdi. Onun yoğun MCU mesaisinin ardından sıra dünyanın en meşhur dedektifine geliyor gibi görünüyor. Onun bu paylaşımı çekimlerin başlangıç tarihine sonunda karar verildiği şekilde yorumlandı. Bakalım resmi açıklama ne zaman gelecek?

İlginizi çekebilir

Sherlock Holmes 2 fragmanı