reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Sherlock Holmes 3 cephesinde şaşırtan gelişme

Uzun zamandır beklenen Sherlock Holmes 3 projesiyle ilgili heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Sonunda filmin yönetmenliğini kimin üstleneceği belli oldu.

Sherlock Holmes 3’ün gelişi bir süre önce kesinlik kazanmıştı. Uzun zamandır beklenen proje Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law üçlüsünün bir araya gelememesi nedeniyle erteleniyordu. Fakat bu belirsiz sürecin geçtiğimiz mart ayında son bulmasına şahit olduk. O dönemde Warner Bros. stüdyoları üçüncü film için sonunda bir vizyon tarihi belirlediklerini açıklamıştı. Bu tarih de 22 Aralık 2021 oldu. Önceki iki filmde birlikte çalışan Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yeniden bir araya gelmesi bekleniyordu. Son gelişmelerle birlikte bu beklentiler biraz boşa çıkmış oldu.

Sherlock Holmes 3 cephesinde yönetmen değişikliği

Cinemablend‘in haberine göre üçüncü filmin yönetmenliğini Guy Ritchie üstlenmeyecek. Onun yerine kamera arkasında son olarak Rocketman filmiyle boy gösteren Dexter Fletcher yer alacak. Filmi yönetecek ismin belli olmasıyla birlikte yakın zamanda çekimlerin başlaması bekleniyor. Bu gelişme heyecan uyandırsa da, serinin yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie’nin projeden ayrılmış olması kafaları karıştırdı. Bu kararı alanın Ritchie değil, Warner Bros stüdyoları olduğu düşünülüyor. Fakat yolların ayrılmasına neyin neden olduğu henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı bir yönetmenin elinden çıkacağı kesinlik kazanan Sherlock Holmes 3 filmi nasıl olacak, büyük bir merak içindeyiz. Umuyoruz uzun süredir beklediğimiz bu macera hayal kırıklığına dönüşmez.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı