reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Hayranların en büyük Sherlock Holmes 3 beklentisi

Uzun zamandır beklenen Sherlock Holmes 3 filmi yakın zamanda gerçeğe dönüşecek. Peki serinin üçüncü filmine dair en büyük beklenti ne?

Kısaca özet geçmemiz gerekirse Guy Ritchie’nin yönettiği Sherlock Holmes serisi Robert Downey Jr’ın Marvel Sinematik Evreni’ne odaklanmasıyla sekteye uğramıştı. Serinin hayranları uzun zamandır devam filmini bekliyordu ancak bu proje konusunda somut adımların atılması yakın zamanda mümkün oldu. Robert Downey Jr. ve Jude Law yakında beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Filmin vizyon tarihinin 22 Aralık 2021 olduğu da geçtiğimiz yaz aylarında açıklanmıştı. O zamandan bu yana ortaya çıkan yeni söylentiler hayranların beklentilerini ciddi oranda etkiledi.

Söylentiler sonrası Sherlock Holmes 3 beklentisi

Sherlock Holmes 3’le ilgili son söylentiler kahramanlarımızın yeni macerasının Amerika’da gerçekleşeceğine işaret ediyor. Sherlock Holmes ve John Watson‘ın mücadele verdiği yeni kötünün Cornelius Guest isimli bir Amerikan senatörü olacağı söyleniyor. Elbette bu söylentiler gerçekmiş gibi ciddiye alınmıyor. Fakat iddialar hayranlarda yeni bir beklenti yarattı. O da Sherlock Holmes ve John Watson’ı Amerika kıtasında görmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız bu isteğe odaklanan başka bir Sherlcok Holmes yapımı var. 2012 senesinde başlayıp altı sezon devam eden Elementary dizisi Sherlock’un Amerika’daki maceralarına odaklanıyordu. Şimdi hayranlar bu durumu Sherlock Holmes 3 de görmek istiyor gibi görünüyor. Üçüncü filmde bu beklenti karşılanacak mı, yoksa hayaller boşa mı çıkacak, zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı