reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Sherlock Holmes 3 filmini bekleyenlere kötü haber

Uzun bir süredir beklenen Robert Downey Jr.’lı Sherlock Holmes 3 filmi için kötü haber geldi. Film beklenmedik bir ertelemeyle karşı karşıya.

Robert Downey Jr.’ın yeniden başrolü üstleneceği Sherlock Holmes 3 filminin yayın tarihi için Aralık 2020 açıklanmıştı. Ancak Warner Bros. beklenmedik bir karar alarak filmi bir yıl ertelediğini duyurdu. Filmin yeni yayın tarihi 21 Aralık 2021 olarak belirtiliyor. Projeye henüz bir yönetmenin de atanmadığını belirtelim. Senaryosu Chris Brancato tarafından yazılmış olan yapımın çekim aşaması ne yazık ki yakın zamanda başlayacak gibi görünmüyor. Filmin yapımcılığını Susan Downey, Joel Silver ve Lionel Wigram’ın üstlendiğini de ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 yıllık ara

Warner Bros.’un 2021 ertelemesiyle beraber seri de tam olarak 10 yıllık dev bir ara vermiş olacak. İkinci film Sherlock Holmes: A Game of Shadows 2011’de yayınlanmıştı. Warner Bros. ise Aralık 2020’de, Sherlock Holmes 3 için düşünülen Noel dönemi boşluğuna şimdilik ismi açıklanmayan başka bir filmi koyduğunu belirtti. Bu arada küçük bir hatırlatma yapmadan geçmeyelim James Cameron’un Avatar 2 filmi de 18 Aralık 2020 tarihinde çıkacak. Sherlock Holmes 3 filmi hayli iddialı olan Avatar 2 ile aynı dönemde çıkmamayı tercih etse de filmin ertelendiği tarih bu kez Avatar 3 ile aynı dönemde çıkacağını işaret ediyor. Ertelemenin asıl sebebi ise açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı