reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock Holmes 3

Sherlock Holmes 3 filminin ertelenme nedeni

Robert Downey Jr. ve Jude Law’un rol alacağı Sherlock Holmes 3 filminin ertelendiği ortaya çıktı. Peki can sıkan bu kararın arkasında ne yatıyor?

Durumu kısaca özetlemek gerekirse, Sherlock Holmes 3 yaklaşık on senedir beklenen bir film. Talep çok olmasına rağmen filmi beyaz perdeye taşımak mümkün olmadı çünkü Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın programı oldukça yoğundu. Üçünün de uygun olduğu bir zamanı denk getirmek şimdiye kadar mümkün olmamıştı. Robert Downey Jr.’ın Marvel Sinematik Evreni’ndeki rolünün azalmasıyla birlikte Sherlock Holmes 3 yeniden gündeme geldi. Çalışmalar devam ederken stüdyo vizyon tarihini belirledi. Başlangıçta 2020’de izleyici karşısına çıkacak olan filmin 22 Aralık 2021’e ertelendiği ortaya çıktı. Peki bir senelik gecikmenin nedeni ne?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz ortada resmi bir açıklama yok fakat sorunun yine zamanlama kaynaklı olduğu ifade ediliyor. Paylaşılan haberlerde Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın ismi anılırken yönetmen Guy Ritchie’den bahsedilmiyor. Onun programının yoğunluğu nedeniyle sorun yaşadığı, Warner Bros stüdyolarının da projeyi onun programına uydurmak için çaba harcadığı ifade ediliyor. Yapılan bu değişiklik sayesinde Sherlock Holmes 3, ikinci filmden tam on sene sonra izleyici karşısına çıkacak. Bakalım ortaya çıkacak sonuç serinin hayranlarını memnun edecek mi?

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı