reklamı kapat

POPÜLER

sherlock holmes 3

Robert Downey Jr’dan umut vadeden Sherlock Holmes 3 açıklaması

Guy Ritchie‘nin beyaz perdeye taşıdığı Sherlock Holmes serisi büyük beğeni toplamasına rağmen bir türlü devam edemedi. Geçtiğimiz senelerde üçüncü film için çalışmaların başladığını duysak da somut bir adım atılmasına şahit olamamıştık. Robert Downey Jr‘ın açıklaması ise yeniden umutlanmamasına neden oluyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Robert Downey Jr. ve Jude Law’ın yer aldığı ilk Sherlock Holmes filmi 2009’da izleyici karşısına çıkmıştı. Ardından ikinci film olan Sherlock Holmes: A Game of Shadows da 2011’de gösterime girdi. Herkes üçüncü filmi beklerken seri cephesinde büyük bir sessizlik hüküm sürmeye başladı. En son 2016’nın sonlarına doğru Warner Bros‘un Sherlock Holmes 3’ü yazmak üzere bir ekip toplamaya başladığını öğrenmiştik. Fakat Guy Ritchie, Robert Downey Jr. ve Jude Law‘ın yoğun programı bir türlü çekimlere başlamaya elvermemişti. Görünen o ki bu durum yakında değişecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yakında Avengers: Infinity War ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Robert Downey Jr., Entertainment Weekly’e konuştu. Üçüncü Avengers filminin ardından yer alacağı diğer projelerden de kısaca bahsetti. “Bir Sherlock Holmes filmi daha çekmek istiyor. Ayrıca HBO için Perry Mason’ı geliştiriyoruz. Bunun yanında hala Pinokyo projesini yapmak da istiyorum.” sözlerini sarf etti. Böylece ünlü oyuncunun hala Sherlock Holmes’e hayat vermekle ilgilendiğini anlamış olduk. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ise hala büyük bir muamma.

Sherlock Holmes 2 fragmanı