reklamı kapat

POPÜLER

morbius

Hızlı ve Öfkeli dünyasından Morbius’a şaşırtıcı transfer

Başrolünde Jared Leto’nun yer alacağı Morbius filminin oyuncu kadrosunda Hızlı ve Öfkeli dünyasında görmeye alıştığımız bir ismin yer alacağı ortaya çıktı.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Morbius’u normalde Spider-Man dünyasında yer alan bir karakter tanıyoruz. Marvel, Örümcek Adam ve çevresindeki karakterlerin haklarını yıllar önce Sony stüdyolarına satmıştı. Captain America Civil War öncesinde iki stüdyo Spider-Man’i ortak kullanma kararı aldı. Geri kalan karakterler ise hala Sony’e ait. Stüdyo Örümcek Adam dünyasındaki karakterlere solo filmler çekmeye başladı. Bunun ilk aşaması Tom Hardy’nin rol aldığı Venom olmuştu. Sırada Jared Leto’nun yer alacağı Morbius var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety‘nin haberine göre Morbius filminin oyuncu kadrosu giderek netlik kazanıyor. Hızlı ve Öfkeli serisinde Ronan karakteriyle karşımıza çıkan Tyrese Gibson da filmde rol alacak. Onun hayat vereceği karaktere dair detaylar özellikle gizleniyor. Fakat kendisinin Morbius’un peşindeki bir FBI ajanı olarak karşımıza çıkabileceği söyleniyor.

Öte yandan filmde Adria Arjona, Matt Smith ve Jared Harris gibi isimler de yer alacak. Harris’in Morbius karakterinin akıl hocası olacağı, Adria Arjona’nın ise Martine Bancroft karakterine hayat vereceği ifade ediliyor. Filmin vizyon tarihi ise 31 Temmuz 2020.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Homecoming fragmanı