reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame fragmanının doğruladığı oyuncak sızıntısı

Beklenmedik bir anda paylaşılan Avengers Endgame fragmanıyla birlikte Marvel hayranlarının dikkatini çeken oyuncak sızıntılarından birinin daha doğru olduğu anlaşıldı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in vizyona girdiği dönemde satışa çıkması için oyuncakların üretimi tamamlandı. Kimi zaman daha satışa çıkmamış olan bu oyuncakların internete sızdırılmasına şahit oluyoruz. Bunlardan biri de Avengers Endgame için tasarlanan LEGO setiydi. Bu oyuncak setinde Avengers üssünü görüyoruz. Captain Marvel, Iron Man, Hulk, AnMan gibi kahramanlar Thanos’a karşı mücadele veriyor. Normalde bunun sadece bir LEGO seti olduğu düşünülmüştü. Fakat Avengers Endgame’deki birkaç saniyelik görüntü bu oyuncağın birebir yaşandığı bir sahne görebileceğimize işaret ediyor.

Avengers Endgame fragmanında Captain America’nın orijinal kostümü içinde olduğu, kolundaki kalkanı daha sıkı bir şekilde bağladığı ve yüzünün kir pasla kaplı olduğu bir sahne var. İlk fragmanda da bu sahneden ufacık bir kesit görmüş ve şaşırtıcı bir mücadelenin yaşanacağını tahmin etmiştik. Yeni fragmanda bu sahnenin hemen ardından Ant-Man’in yine ufaldığını ve alev almış bir ev ortamında olduğunu görüyoruz. Ufaldığını anlamamızı standart bir kurşun kalemden bile küçük olması sağlıyor. O kalemi iterek yoluna devam etmeye çabalıyor. Marvel hayranları bu sahneden şu sonucu çıkartıyor: Filmin başlarında Thanos’un Avengers üssüne saldırmasına ve kahramanlarımızın onunla yeniden mücadele etmesine şahit olabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı