reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

Heyecan uyandıran The Walking Dead 10. sezon gelişmesi

Son zamanlarda reyting düşüşleri ve olumsuz gelişmelerle sık sık gündeme gelen The Walking Dead 10. sezon kararıyla hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

Eğer The Walking Dead izliyorsanız veya diziyi bir dönem takip ettiyseniz son zamanlardaki gidişatın pek iyi olmadığını biliyorsunuzdur. Yedinci sezonda başlayan düşüş sekizinci sezonla birlikte ciddi anlamda hız kazandı. Dokuzuncu sezon ise dizinin en düşük reytinglerine geri döndüğü dönem oldu diyebiliriz. Bu durumu düzeltmek için dizi cephesinde pek çok çalışma yapıldı. Önce baş yazarlık görevi Angela Kang’e devredildi. Ardından dokuzuncu sezon büyük bir zaman atlamasıyla başladı. Üzerine ikinci bir zaman atlaması daha yaşandı. Andrew Lincoln ve Lauren Cohan diziden ayrıldı. Tüm bu gelişmeler gidişatı düzeltmeye yetmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buna rağmen AMC kanalı The Walking Dead ekibine güveniyor gibi görünüyor. Dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden onuncu sezon onayının verildiği duyuruldu. Henüz yeni sezona dair detaylar belli değil. Fakat onuncu sezonun da 16 bölümden oluşması bekleniyor. Fısıldayanların (The Whisperer) yanı sıra Commonwealth ile de tanışma fırsatımız olacak. Elbette tüm bunlar şimdilik sadece birer varsayımdan ibaret. Tahminlerimizin ne kadar doğru olduğunuzu dokuzuncu sezon finali gözler önüne serecek.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 9. bölüm tanıtım filmi