reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezondan ilk fotoğraf geldi

Yaşanan son gelişmelerle birlikte sık sık gündeme gelmeye başlayan The Walking Dead‘in dokuzuncu sezon çalışmaları devam ediyor. Merakla beklenen yeni bölümlerden ilk görsel ortaya çıktı bile!

The Walking Dead’in yeni sezonunun zaman atlamasından sonra başlayacağını zaten biliyorduk. Bazı şeylerin değişeceği, diziye yeni bir hava getirileceği tahmin ediliyordu. The Walking Dead’in yeni baş yazarı Angela Kang de açıklamasıyla beklentilerin karşılanacağına işaret ediyor.

“İnsanların inşa ettiği onca şeyin yıkılmaya başlamasıyla neler yaşanacağını göreceğiz. Yollar ve köprüler değişmeye, zarar görmeye başlayacak. Ayrıca kaynakların azalmasıyla birlikte neler yaşanacağına da şahit olacağız. Geçtiğimiz sezonda gördüğümüz pek çok şey ortadan kaybolacak. Arabaların yerine atlar ve onların çektiği araçları göreceğiz. Yağ ile lamba yakılan, farklı silahların kullanıldığı bir döneme geçecekler. Cesaretin yoğunlaştığı izleyicileri memnun edecek eğlenceli ve taze gelişmeler olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan ilk fotoğrafta da Angela Kang’in tarif ettiği dünyanın birebir yansımasını görüyoruz. Fotoğrafın merkezinde at üstündeki Michonne yer alıyor. Arkasında da yine atlar tarafından çekilen araçları görüyoruz. Yük taşımak için kullanacak araç veya arabaları çalıştıracak benzin kalmamış gibi görünüyor. Bakalım yeni koşullarda dokuzuncu sezonda neler neler olacak?

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı